Alaçatı Mah. 18018 Sok. N:3 Port Mevkii Alaçatı
Venezia Alaçatı Otel
Venezia Alaçatı Otel Hakkında

Venezia Alaçatı Otel

Venezia Alaçatı Otel - Hakkımızda
Bu yıl tatilin önemi bir başka anlam artmıştır. Sağlığımız için bu kadar uzun zamandır evlerinizde kaldığınız bu dönemde önemi artmıştır. Otelimizde ağırlayacak olduğumuz misafirlerimizin bu zor günleri unutup tatil keyfini tam anlamı ile burada yaşayacaksınız.
Güneşin keyfini tam anlamı ile burada yaşayacaksınız. Bir birinden eşsiz lezzetli ürünlerimiz ve otelimize özel taze meyvelerden hazırlanan soğuk içeceklerimizi tattırmak için Sizleri bekliyor olacağız.

VENEZIA , isminin Venedik "La Dominante", "Serenissima", "Adriyatiğin Kraliçesi", "Sular Şehri", "Maskelerin Şehri", "Köprülerin Şehri", "Yüzen Şehir", ve "Kanallar Şehri" olarak açıyoruz. Mevkiimizin en eski isimlerinden olan Venedik Evleri ile bağdaştırarak modern bir tasarım ile misafirlerimize kapılarımızı açıyoruz.

Otel odalarımızı Siz değerli misafirlerimiz için modern bir Alaçatı konforu ile dekore ettik. Sizlerin rahat etmesine yönelik mobilyalar özenle seçtik. Otelimizde gülümseyerek uyanacağınız güne güzel bir kahvaltı ile merhaba deyin. Otelimiz Port Marinaya 1 dk , Sürf okullarına ve plajlarına 5 dk yürüyüş mesafesindedir. Gününüzü ister Alaçatı Liman bölgesinde sörf yaparak; ister Çeşme – Alaçatı bölgesinin güzel koylarından birinde isterseniz de Venezia’nın havuzunda serinleyerek geçirin. Keyfin ve lezzetin merkezi olan Alaçatı’nın gün batımını leziz ve muhteşem yemekleri ile Venezia Teras Restoranımız dan uğurlayın.

Venezia Otel, Alaçatı’nın kültürel ve doğal güzellikleriyle muhteşem bir tatil sunuyor. Keyifli modern ve ferah odaları, konforunuz göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Venezia Alaçatı Otel, Sizi, taze ev yapımı organik reçellerimiz, damakta eşsiz tat bırakan ünlü pişimiz, ile Alaçatı mutfağının birbirinden güzel lezzetleri ile hazırlanılan serpme köy kahvaltısıyla Siz kıymetli misafirlerimizi güne hazırlıyoruz. Alaçatı’nın gün batımını deniz manzarası ile birleştiren leziz ve muhteşem yemekler sunan Venezia A la carte Restoranımız da uğurlayın.

‘’VENEZIA ALAÇATI OTEL’’

2020 de en ince ayrıntısına kadar yenilenip açılan otel ve restoranımızda iyi hizmet, konforlu odalar, harika kahvaltı ve lezzetli yemeklerin hepsi bir arada. Alaçatı’nın muhteşem atmosferini hissetmek, sıcak bir ortamda keyifli bir tatil yaşamak istiyorsanız, 12 ay boyunca Sizlere hizmet veriyor olacağız. Özel günlerde de Sizleri burada ağırlamak arzusu içindeyiz.

Alaçatı’nın Port mevkiinde yer alan Venezia Alaçatı'da; misafirlerimizin kendilerini evlerinde hissedebileceği tarzda hazırlanmış toplam bir birinden eşsiz 17 odalı otelimizde konaklama hizmeti ve tadı damağınızda kalacak lezzetler sunan restoranımızda ayrıcalıklı yeme & içme hizmetleri sunuyoruz.

Siz değerli misafirlerimiz ile,
Sağlıklı günlerde buluşmak üzere.

Konforlu Konaklama
Uzman Personel
Mutlu Müşteriler